logo.jpg Realitní kancelář Zlaté Reality
byt dům kancelář pozemek rekreace
bytdůmkomerečníplochazahrada

Poskytujeme komplexní realitní služby – postaráme se o vše za Vás.

S nákupem a prodejem nemovitosti je spojeno množství administrativních úkonů, které mají své zákonitosti a pravidla. Služby naší realitní agentury Vám pomohou dovést vše do zdárného konce s vyloučením možných komplikací a v co nejkratším možném čase.

Využijte našich zkušeností s prodejem nemovitostí, pronájmem bytů, kanceláří a obchodních prostor. Na přípravě smluv potřebných k uzavření těchto obchodních případů spolupracujeme se zkušenými advokáty s dostatečným pojištěním právních služeb

V případě, že se rozhodnete při řešení Vašich potřeb využít služeb realitní kanceláře Zlaté reality, uzavřeme s Vámi zprostředkova­telskou smlouvu, ve které se zavážeme k zajištění veškerých úkonů, které je potřeba uskutečnit pro prodej, pronájem, při koupi Vašeho bytu, domu, kanceláře, obchodu atd. To vše za cenu, která Vás příjemně překvapí.

Rozsah našich služeb:

Při prodeji, nebo pronájmu Vaší nemovitostí využíváme umístění účinné inzerce na nejnavštěvova­nějších realitních serverech. Vaše zakázka bude nabízena samozřejmě i prostřednictvím domovských stránek. Často využíváme i přímé nabídky klientům z poptávkové databáze.

Využijte našich služeb při řešení Vašich potřeb. Uděláme maximum, abyste se k nám rádi vraceli a doporučovali nás Vašim přátelům a obchodním partnerům.

patička
© 2011 ZLATÉ REALITY