logo.jpg Realitní kancelář Zlaté Reality
byt dům kancelář pozemek rekreace
bytdůmkomerečníplochazahrada

Jsme dynamická, zdravá a spolehlivá společnost, kladoucí důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb. Máme silný pracovní kolektiv vitálních, komunikativních, pracovitých a zodpovědných lidí s obchodním nadáním a citem. Tito odborníci Vám jsou k dispozici 24 hodin denně. V dalších měsících plánujeme další rozvoj našich služeb a pokrytí většího území formou poboček naší společnosti.

Říká se, že geniální nápady bývají ty jednoduché. Tak také vznikla myšlenka založit vlastní realitní společnost. Úvaha vycházela ze skutečnosti, že všichni máme mnoho práce a starostí, a proto se snažíme každou volnou chvíli věnovat své rodině, zájmům, přátelům.

Zkrátka věcem, které vnášejí do našeho života tolik potřebný klid a rovnováhu. Starosti týkající se nemovitostí naproti tomu vyžadují nejen znalost právního prostředí, ale také pevné nervy a mnoho času.

V dnešní době není problémem najít nový byt či rodinný domek. Kdo se však dokáže orientovat v nepřeberném množství inzerátů? Jak najít a rozpoznat seriózní nabídku, která by vyhovovala všem představám? V takových chvílích je nejlepším řešením spolehnout se na důvěryhodného a profesionálního partnera – realitní společnost, která dokáže odpovědět nejen na tyto otázky.

S cílem vybudovat právě takovou společnost jsme začali v roce 2008. Ale to neznamená, že jsme na trhu nováčci. Náš tým lidí má již mnohaleté zkušenosti. Dnes nás těší, že se naši klienti na nás i opakovaně obracejí se svými přáními, potřebami, ale i starostmi. V oblasti nemovitostí jsme se stali jejich spolehlivým partnerem. Stejný závazek můžeme mít i k Vám. Nevěříte, zkuste to – kontaktujte nás!

Ing. Martin Gavlas
Majitel společnosti

O společnosti Zlaté reality O společnosti Zlaté reality
patička
© 2011 ZLATÉ REALITY