logo.jpg Realitní kancelář Zlaté Reality
byt dům kancelář pozemek rekreace
bytdůmkomerečníplochazahrada

Nabídka/Poptávka nemovitostí

Vlastníte dům a chcete ho prodat? Nebo máte k dispozici byt a chtěli by jste ho výhodně a dlouhodobě pronajmout? Či snad vlastníte stavební parcelu a nyní již nevíte co s ní? Existuje mnoho dalších alternativ, kdy se Vám vyplatí kontaktovat naši realitní kancelář Zlaté reality. Naše zkušenosti s nemovitostmi Vám budou vždy zárukou kvalitních služeb!

Nabídnete-li nám Vaši nemovitost ke zprostředkování prodeje, dostane se Vám osobního přístupu a vstřícného profesionálního jednání. Makléř si s Vámi v prvé řadě domluví schůzku, kde si za Vaší asistence nabízenou nemovitost prohlédne, ujasní si informace o jejím stavu, vysvětlí, jakým způsobem povedou další kroky jejího prodeje a sdělí Vám tržní cenu. Na Vás samozřejmě záleží, za kolik budete nemovitost chtít na realitním trhu nabízet.

Do formuláře prosím vyplňte Vaše jméno, kontaktní údaje a Vaši představu o nemovitosti, kterou by jste si přál(a) prostřednictvím naší kanceláře prodat nebo koupit. Naši makléři Vás budou v co nejkratší době kontaktovat a případně se vyptají na další podrobnosti.

Vaše jméno a přijmení:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Opište text z obrázku:
captcha
Vaše dotazy:
Nabídka/poptávka
patička
© 2011 ZLATÉ REALITY